Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuriozalne sceny w ćwierćfinale LE! Nagi mężczyzna wpadł na murawę. Wiadomo kim jest

Do nietypowego zdarzenia doszło podczas meczu Granady z Manchesterem United w ćwierćfinale Ligi Europy. Na murawę wbiegł nagi mężczyzna, który, jak się okazało, w hiszpańskim mieście znany jest z podobnych "wystąpień".

Była 6. minuta meczu Granady z Manchesterem United w ćwierćfinale Ligi Europy, gdy na boisku pojawił się nieoczekiwany gość. Chociaż spotkanie odbywało się bez udziału publiczności, to na stadion udało się wejść pewnemu mężczyźnie, który postanowił zaistnieć w mediach na całym świecie.

Zobacz wideo Co straci Polska na braku awansu do MŚ?

Mężczyzna ten nie tylko wszedł na stadion, ale postanowił też wbiec na murawę. Wbiec nago, warto dodać. Mężczyzna przebiegł kilkanaście metrów wszerz boiska, po czym położył się na murawie i został zatrzymany przez obecną na stadionie policję.

Zlatan Ibrahimović (AC Milan) zagra w filmie o Asteriksie i ObeliksieZlatan Ibrahimović zagra w kultowym filmie. Szwed już to potwierdził

Mecz został przerwany jedynie na kilka chwil. 

Olmo Garcia znany w Granadzie

Hiszpańskie media bardzo szybko zidentyfikowały charakterystycznego mężczyznę. To Olmo Garcia, były biznesmen z Granady, który zasłynął w mieście z chodzenia nago po jego ulicach. We wrześniu zeszłego roku Garcia wspiął się nago na fasadę miejscowej katedry.

Garcia został ściągnięty na ziemię dopiero po godzinie. Po przesłuchaniu na komisariacie został zwolniony bez zarzutów popełnienia przestępstwa.

Zbigniew BoniekZbigniew Boniek krytycznie o niektórych obostrzeniach. "Kompletnie nie rozumiem"

"Wystąpienie" Garcii długo było najciekawszym wydarzeniem 1. połowy pierwszego meczu ćwierćfinałowego Ligi Europy. Boiskową nudę dopiero w 31. minucie przerwał Marcus Rashford, który dał Manchesterowi United prowadzenie 1:0.