Niewiarygodne pudło z 40 cm! Kompromitacja piłkarza za 80 mln euro [WIDEO]

Harry Maguire "popisał się" fatalnym pudłem w meczu Manchesteru United z AC Milan. Kapitan angielskiej drużyny, którego sprowadzenie kosztowało klub aż 80 milionów euro, z około 40 centymetrów nie zdołał trafić do siatki. Ostatecznie potkanie zakończyło się remisem 1:1.

Czegoś takiego w futbolu już dawno nie widzieliśmy. W meczu Manchesteru United z AC Milan w 1/8 finału Ligi Europy Harry Maguire w kompromitujący sposób zmarnował sytuację, która pozwoliłaby objąć gospodarzom prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi kapitana Czerwonych Diabłów, który na drugim metrze od bramki był niepilnowany i miał przed sobą pustą drogę do siatki. Ale zamiast zdobyć bramkę, stoper trafił w słupek, "popisując się" jednym z najgorszych pudeł roku.

Zobacz wideo Wojna technologiczna w skokach narciarskich. Jak powstaje kombinezon skoczka?

Fatalne pudło Harry'ego Maguire'a w meczu Manchester United – AC Milan [WIDEO]

Maguire dokonał niemożliwego, bo w tej sytuacji wydawało się, że znacznie trudniej będzie nie strzelić gola niż tego nie zrobić. A jednak Anglikowi udało nie trafić do siatki. Ostatecznie, spotkanie zakońćzyło się remisem 1:1. Na gola Amada Diallo z 50. minuty w doliczonym czasie gry odpowiedział Simon Kjaer. Rewanż odbędzie się za tydzień w Mediolanie.

Przypominamy, że Maguire to jeden z najdroższych transferów w historii futbolu. Latem 2019 roku Manchester United zapłacił za niego aż 80 milionów euro. Anglik to kapitan drużyny z Old Trafford, jednak kibice szybko nie zapomną mu czwartkowego pudła, tym bardziej, gdyby MU ostatecznie odpadło z Ligi Europy.

Więcej o: