Najpierw trzy gole w trzy minuty. Potem trzy w siedem. Rangersi zmiażdżyli rywali!

Rangers FC pokonali Hamilton Academical aż 8:0 w 14. kolejce szkockiej ekstraklasy. Zespół Stevena Gerrarda, rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, jest liderem w swojej lidze.

Już do przerwy gospodarze niedzielnego meczu prowadzili aż 4:0, strzelając trzy pierwsze gole w zaledwie trzy minuty. W 16. minucie bramkę na 1:0 zdobył Scott Arfield, który wykorzystał podanie Ryana Kenta. Chwilę później na 2:0 podwyższył Kemar Roofe, a po kolejnych sekundach gola strzelił Joe Aribo. Nigeryjczyk po raz drugi trafił w 36. minucie.

Rangers FC rozbili rywala w lidze

W 54. minucie drugiego gola strzelił też Roofe. W 62. minucie na 6:0 podwyższył Brandon Barker. Po kolejnych siedmiu było już 8:0. Ostatnie dwie bramki dołożył James Tavernier, który przy pierwszej sytuacji wykorzystał rzut karny.

Po 14 kolejkach szkockiej ekstraklasy Rangersi są liderem tabeli z 38 punktami na koncie i dziewięcioma punktami przewagi nad Celtikiem. Lokalni rywale drużyny Stevena Gerrarda rozegrali jednak dwa mecze mniej.

Mioduski machnął rękami. Boruc wściekał się na kolegę. Wszyscy to słyszeliMioduski machnął rękami. Boruc wściekał się na kolegę. Wszyscy to słyszeli

Rangers FC są przeciwnikiem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy. Po trzech kolejkach drużyna Gerrarda ma siedem punktów i jest na czele grupy z Benficą, która ma tyle samo punktów. Lech jest trzeci z trzema punktami, a ostatnie miejsce zajmuje Standard Liege, który nie zdobył jeszcze punktu.

Kolejne mecze w Lidze Europy rozegrane zostaną 26 listopada. To wtedy Lech zagra na wyjeździe ze Standardem, a Rangersi podejmą Benficę.

Legia Warszawa - Lech PoznańLegia wygrywa z Lechem po golu w ostatniej sekundzie! Kapitalny debiut Skibickiego