Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Przeraźliwy krzyk na pustym stadionie, dramat kapitana. Rywal Lecha osłabiony

Zinho Vanheusden, kapitan Standardu Liege doznał bardzo poważnej kontuzji. Piłkarz najbliższego rywala Lecha Poznań w Lidze Europy prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie.

Była 22. minuta meczu Standardu Liege z KV Oostende. Zinho Vanheusden walczył o piłkę z Makhtarem Gueye, napastnikiem rywali. Podczas starcia niefortunnie wygiął jednak kolano i upadł na murawę. Tuż po upadku zaczął przeraźliwie krzyczeć. Na pustym stadionie krzyk był tym bardziej przerażający.

Tak Steven Gerrard ocenił mecz z Lechem Poznań w Lidze EuropyTak Steven Gerrard ocenił mecz z Lechem Poznań w Lidze Europy

Fatalna kontuzja piłkarza najbliższego rywala Lecha. Dramat kapitana Standardu Liege

Krzyk Vanheusdena od razu sugerował, że stało mu się coś poważnego. Piłkarza zniesiono z murawy na noszach, a niedługo po zakończeniu meczu opublikowano diagnozę. Diagnozę, która dla kapitana Standardu zabrzmiała jak wyrok - zerwane więzadła krzyżowe w kolanie i ponad pół roku przerwy.

Kontuzja Vanheusdena to fatalna wiadomość dla Standardu. 21-latek jest jednym z najważniejszych zawodników zespołu Philippe'a Montaniera. W czwartkowym meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europy z Lechem Poznań trudno go będzie zastąpić.

Dani Ramirez w starciu ze Scottem Arfieldem z Glasgow Rangers"Obrazek, jakiego w Lechu dawno nie widzieliśmy. Byłem pod wrażeniem"