Fatalna kontuzja kapitana rywala Lecha w Lidze Europy. Potwornie wył z bólu [WIDEO]

Kapitan Standardu Liege, Zinho Vanheusden doznał fatalnej kontuzji podczas ligowego spotkania przeciwko Oostende. Zawodnik mocno zawył z bólu po tym, jak przewrócił się na murawę i złapał za kolano. Klub potwierdził, że nie zagra w czwartkowym meczu z Lechem Poznań w Lidze Europy.

Standard Liege wygrał 1:0 w niedzielnym meczu belgijskiej Jupiler League po bramce Noe Dussenne z 85. minuty spotkania. Drużyna straciła jednak swojego kapitana, Zinho Vanheusdena, który doznał bardzo bolesnej kontuzji.

Dramat kapitana Standardu przed meczem z Lechem! Zerwał więzadła krzyżowe!

W 22. minucie spotkania zawodnik Standardu zderzył się z napastnikiem Oostende i padł na murawę, łapiąc się za kolano. Uraz okazał się bardzo bolesny, a piłkarz przez kilkanaście sekund wył z bólu i leżał na boisku.

Klub potwierdził już, że Vanheusden doznał zerwania więzadeł krzyżowych, a to oznacza dla niego długą przerwę. Vanheusden nie zagra zatem w czwartkowym meczu Standardu z Lechem Poznań w Lidze Europy.

Lech Poznań leczy z kompleksów i wykorzystuje swoją szansę. To trzeba docenićLech Poznań leczy z kompleksów i wykorzystuje swoją szansę. To trzeba docenić

Do tej pory obie drużyny nie zdobyły jeszcze punktu w europejskich rozgrywkach. W tabeli grupy D Lech jest trzeci po porażkach 2:4 z Benfiką i 0:1 z Rangers FC. Standard Liege przegrywał 0:2 z Rangers FC i 0:3 z Benfiką. Początek spotkania w czwartek, 5 listopada o godzinie 21:00. Relacja na żywo na Sport.pl.

Glasgow Rangers - Lech Poznań. Thomas RogneTak wygląda sytuacja Lecha Poznań po drugim meczu fazy grupowej Ligi Europy