Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Portugalski komentator oszalał po golu dla Benfiki. Było go słychać nawet w TVP [WIDEO]

"Goooooooooool" - rozbrzmiało po trzecim golu Darwina Nuneza w meczu Lecha Poznań z Benfiką Lizbona (2:4). Portugalski komentator oszalał z radości po bramce urugwajskiego napastnika. Jego okrzyk słychać było nawet w polskiej telewizji.

Polskie kluby przyzwyczaiły kibiców do braku jakichkolwiek sukcesów tak mocno, że nawet przegrana Lecha Poznań z Benficą 2:4, ale po odważnej, ładnej grze, jest oceniana jak zwycięstwo. Skazywani na porażkę poznaniacy zagrali z utytułowanymi rywalami, jak równi z równymi - pomysłowo, wysoko i ofensywnie. Mimo tego nie zdołali zatrzymać rywali z Lizbony, a szczególnie ich napastnika, Darwina Nuneza, który popisał się hat-trickiem.

Zobacz wideo Marek Papszun tłumaczy tajemnice sukcesu Rakowa. "Polska jest zacofana w szkoleniu" [SEKCJA PIŁKARSKA #68]

Portugalski komentator oszalał. Jego okrzyk słychać było nawet w polskiej telewizji

Szczególnie trzeci gol Nuneza przyniósł Portugalczykom wiele radości. Po nim wiadome było, że Lech już się raczej nie podniesie. Dlatego jeden z portugalskich komentatorów oszalał z radości. Jego głośne "goooooooool" słychać było bardzo długo, nawet w polskiej telewizji. Krzyczał on bowiem tak głośno, że mikrofony komentatorów TVP Sport wyłapały jego głos. Przez chwilę można było nawet pomyśleć, że na stadionie Lecha włączono syrenę alarmową.

Drugi gol dla LechaTak Lech Poznań zaskoczył Benfikę. Jorge Jesus w tym momencie w panice zmienił swój plan

Kolejny mecz grupowy Ligi Europy Lech rozegra w czwartek 29 października. Zmierzy się w nim z Rangersami.