Bogusław Leśnodorski bezlitośnie podsumował Legię Warszawa po blamażu z Karabachem

Legia Warszawa w kompromitującym stylu odpadła z eliminacji Ligi Europy. Drużyna Czesława Michniewicza przegrała na własnym stadionie 0:3 z Karabachem Agdam. W mediach społecznościowych nie pozostawiono suchej nitki na zespole mistrza Polski.

Legia Warszawa stała przed wielką szansą awansowania do fazy grupowej Ligi Europy. Na własnym stadionie podejmowała Karabach Agdam - mistrza Azerbejdżanu. Zespół Czesława Michniewicza zagrał jednak fatalny mecz, przegrywając aż 0:3 i oddając jedynie trzy strzały na bramkę swojego rywala.

Zobacz wideo Najważniejsze zadanie Michniewicza. "Jeśli mu się nie uda, będzie miazga" [SEKCJA PIŁKARSKA #64]

W mediach społecznościowych komentowano styl gry Legii Warszawa. W krytyczny sposób zwrócono uwagę m.in. na różnicę w budowaniu drużyny. Krytyki nie szczędził także Bogusław Leśnodorski, były współwłaściciel klubu. - Mamy słabych piłkarzy i tego nic nie może zmienić - napisał na Twitterze.

- Legia miała autostradę do LM, a tutaj nawet nie ma EL... szkoda. Po porażkach najlepsza jest cisza... - napisał Zbigniew Boniek.

Legia Warszawa już po raz czwarty z rzędu odpadła w eliminacjach Ligi Europy. W sezonie 2017/2018 odpadła z Sheriffem Tyraspol w IV rundzie eliminacji. Rok później jej pogromcą okazało się luksemburskie Dudelange. W poprzednim sezonie Legia odpadła w decydującej rundzie kwalifikacji po porażce z Rangers 0:1 na wyjeździe. Tym razem zbyt silny okazał się azerski Karabach.

Przeczytaj także:

Więcej o: