Legia Warszawa - Karabach. Gdzie i o której obejrzeć mecz? Transmisja TV

W czwartek wieczorem Legia Warszawa zagra o awans do fazy grupowej Ligi Europy. Czy piłkarzom Czesława Michniewicza uda się zdominować zawodników Karabachu Agdam? Gdzie i o której obejrzeć spotkanie IV fazy eliminacyjnej?

Legia Warszawa w III rundzie el. Ligi Europy wygrała z Dritą Gnjilane 2:0. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Czesława Michniewicza w IV rundzie eliminacji zmierzą się z Karabachem Agdam, który przegrał z norweskim Molde w el. Ligi Mistrzów. Azerski klub siódmy raz z rzędu zdobył mistrzostwo kraju.

Zobacz wideo Różnica między Vukoviciem a Michniewiczem? Michniewicz kocha ten zawód

Legia Warszawa walczy o fazę grupową Ligi Europy. Delikatne braki kadrowe w składzie mistrza Polski

Czesława Michniewicza zapytano o dyspozycję piłkarzy przed meczem o awans do fazy grupowej Ligi Europy. Szkoleniowiec przyznał, że w czwartkowym spotkaniu może zabraknąć Jose Kante, który "przeszedł badania, ale na ten moment nie wiadomo, czy będzie do naszej dyspozycji". 

- Czy czujemy presję, że musimy wygrać? Robimy wszystko, aby być jak najlepiej przygotowani. Na pewno będzie to spotkanie dwóch podobnych drużyn - o dużych umiejętnościach i podobnym potencjale. A ranga spotkania jest wszystkim znana. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji awansu i jego braku - powiedział na konferencji Czesław Michniewicz (WIĘCEJ TUTAJ).

Na dwa dni przed meczem z Karabachem Agdam (29 września) przeprowadzono w Legii Warszawa także badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. - U jednego z członków sztabu test dał wynik pozytywny. Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury. Wszyscy pozostali zawodnicy oraz członkowie sztabu są zdrowi i zgodnie z regulacjami UEFA mogą przystąpić do jutrzejszego meczu - poinformowano w raporcie medycznym. 

W Górskim Karabachu znowu wybuchły walki. Azerbejdżan wprowadził stan wojenny, a wcześniej zrobiła to też Armenia, która ogłosiła też powszechną mobilizację. Trener Karabachu Agdam, Gurban Gurbanow kilka dni temu zapowiedział, że trudna sytuacja w kraju nie wpłynie na rywalizację o fazę grupową Ligi Europy. W przedmeczowej konferencji szkoleniowiec ponownie nawiązał do ostatnich wydarzeń.

- Po przybycie nowego trenera nastąpiły zmiany w grze Legii. Nasz przeciwnik potrafi dobrze wykorzystać standardowe sytuacje. W czwartek postaramy się zagrać dobre spotkanie. Jednocześnie sięgamy myślami do sytuacji w naszym kraju. Pod dowództwem Naczelnego Wodza nasza armia rozpoczęła operacje mające na celu zwalczenie azerbejdżańskiego Karabachu z okupantów. Oczywiście, jesteśmy za pokojem, ale niestety nasz wróg się z nami nie zgadza. Połowa naszego serca jest tutaj, a połowa w Azerbejdżanie. Spodziewanym się dobrych wiadomości, nasi ludzie wierzą w przywódców - powiedział w środę Gurban Gurbanow. 

Legia Warszawa - Karabach Agdam. Gdzie i o której obejrzeć mecz IV rundy el. Ligi Europy? Transmisja TV, online, na żywo

Legia Warszawa zmierzy się z Karabachem Agdam na własnym stadionie, jednak bez udziału publiczności. Spotkanie odbędzie się w czwartek (1 października) o godz. 20:00. Transmisję TV będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport (od godz. 19:55). Mecz będzie także dostępny w serwisach internetowych sport.tvp.pl oraz Ipla.tv. Relację na żywo będzie można śledzić na portalu Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA