Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielkie wyróżnienie dla Szymona Marciniaka! Polak sędzią półfinału Ligi Europy

Szymon Marciniak, który został bardzo dobrze oceniony za swoją pracę podczas ćwierćfinału Ligi Mistrzów, będzie sędziował półfinałowy mecz Ligi Europy między Interem Mediolan a Szachtarem Donieck.

Szymon Marciniak, który sędziował w czwartek mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów między RB Lipsk a Atletico Madryt (2:1), według naszych informacji został bardzo wysoko oceniony za swoją pracę. Choć nie uniknął kontrowersji, polski zespół sędziowski podejmował bardzo pewne i szybkie decyzje, które były szeroko komentowane w social mediach.

Zobacz wideo Lewandowski zaczyna turniej finałowy Ligi Mistrzów [SEKCJA PIŁKARSKA #58]

Marciniak za swoją pracę został nagrodzony - będzie sędziował mecz półfinałowy Ligi Europy, w którym Inter Mediolan będzie walczył o finał z Szachtarem Donieck. Jego asystentami będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, sędzią technicznym będzie Szkot William Collum, a na VARze wspomagać Marciniaka będą Paweł Gil i Tomasz Kwiatkowski.

W półfinale tegorocznej Ligi Europy zmierzą się ze sobą Inter Mediolan z Szachtarem Doniech i Manchester United z Sevillą. Ich mecze w walce o finał zostaną rozegrane w niedzielę i poniedziałek, a finał odbędzie się 21 sierpnia o godz. 21:00 na stadionie w Kolonii.

Przeczytaj także: