Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prestiżowa rola Sławomira Peszki. Były reprezentant Polski doceniony. Aż założył garnitur

Sławomir Peszko został ambasadorem finału Ligi Europy, który odbędzie się 27 maja 2020 roku na stadionie w Gdańsku. To wielki prestiż i wielkie wyróżnienie dla byłego reprezentanta Polski.
Zobacz wideo

- Miło mi poinformować, że zostałem ambasadorem finałowego meczu Ligi Europy - poinformował na Instagramie Sławomir Peszko. I opublikował zdjęcie w garniturze na tle drugiego najważniejszego pucharu w europejskiej piłce klubowej.

 

To wielkie wyróżnienie, wieli prestiż, ale też odpowiedzialność. Peszko będzie teraz ambasadorem nie tylko Lechii Gdańsk, ale całego miasta. Jego sylwetka będzie przedstawiana kibicom w Europie, a podczas finału jego obecność będzie podwyższała rangę meczu na stadionie w Gdańsku.

Ambasadorami finału Ligi Europy w Gdańsku zostali też Sebastian Mila, były reprezentant Polski i Bogusław Kaczmarek, były trener gdańskiego klubu.

Sławomir Peszko to były reprezentant Polski. W biało-czerwonych barwach zagrał w 44 meczach, strzelił trzy gole. Obecnie jest piłkarzem Lechii Gdańsk. W tym sezonie zagrał w 22 meczach, strzelił trzy gole i miał trzy asysty.

Wielki finał Ligi Europy odbędzie się 27 maja 2020 roku.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl