Prestiżowa rola Sławomira Peszki. Były reprezentant Polski doceniony. Aż założył garnitur

Sławomir Peszko został ambasadorem finału Ligi Europy, który odbędzie się 27 maja 2020 roku na stadionie w Gdańsku. To wielki prestiż i wielkie wyróżnienie dla byłego reprezentanta Polski.
Zobacz wideo

- Miło mi poinformować, że zostałem ambasadorem finałowego meczu Ligi Europy - poinformował na Instagramie Sławomir Peszko. I opublikował zdjęcie w garniturze na tle drugiego najważniejszego pucharu w europejskiej piłce klubowej.

 

To wielkie wyróżnienie, wieli prestiż, ale też odpowiedzialność. Peszko będzie teraz ambasadorem nie tylko Lechii Gdańsk, ale całego miasta. Jego sylwetka będzie przedstawiana kibicom w Europie, a podczas finału jego obecność będzie podwyższała rangę meczu na stadionie w Gdańsku.

Ambasadorami finału Ligi Europy w Gdańsku zostali też Sebastian Mila, były reprezentant Polski i Bogusław Kaczmarek, były trener gdańskiego klubu.

Sławomir Peszko to były reprezentant Polski. W biało-czerwonych barwach zagrał w 44 meczach, strzelił trzy gole. Obecnie jest piłkarzem Lechii Gdańsk. W tym sezonie zagrał w 22 meczach, strzelił trzy gole i miał trzy asysty.

Wielki finał Ligi Europy odbędzie się 27 maja 2020 roku.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: