Katastrofalny mecz reprezentanta Polski! Czerwona kartka i sprokurowany rzut karny

Jacek Góralski zaliczył katastrofalny powrót na boiska Ligi Europy. Polak po 35. minutach wyleciał z boiska za dwie żółte kartki. Jego drużyna w pierwszej połowie musiała radzić sobie w "dziewiatkę". Łudogorec przegrał z Espanyolem 0:6.

Jacek Góralski w 35. minucie został wyrzucony z boiska w czasie meczu z Espanyolem. Polak zobaczył drugą żółtą kartkę, bo jeden z piłkarzy Espanyolu nabił jego rękę w polu karnym Łudogorca. Pierwszą żółtą kartkę Jacek Góralski zobaczył w 25. minucie spotkania za ostry faul przy linii środkowej. Sędzia już wtedy mógł pokazać Polakowi bezpośrednią czerwoną kartkę.

Łudogorec musiał sobie radzić w dziewiątkę, bo 23 minuty przed Góralskim czerwoną kartkę zobaczył także Rafael Forster. W drugiej połowie hiszpański klub dołożył trzy gole. W 52. minucie strzelił Campuzano. W 73. i 76. po bramce dołożyli Pedrosa i Ferreyra. Espanyol wygrał na własnym stadionie 6:0. To najwyższe zwycięstwo katalońskiej drużyny w europejskich pucharach. Drugi z Polaków w składzie Łudogorca, Jakub Świerczok, nie pojawił się na boisku.

Góralski wrócił po kontuzji

Góralski wrócił na boisko po kontuzji, której doznał w ostatnim meczu reprezentacji Polski. Polak nie mógł zagrać w pierwszym spotkaniu z Espanyolem, ale jego powrót na boiska Ligi Europy był po prostu bardzo słaby.

Piłkarz dostał powołanie na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski.