Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Cała naprzód do Gdańska". Kibice niemieckiego klubu mają jasne żądania

- Chwila, która budzi nadzieję. Cała naprzód do Gdańska - transparent z takim napisem wywiesili kibice Borussii Moenchengladbach przed meczem Ligi Europy. Niemiecki klub sensacyjnie przegrał aż 0:4 z austriackim Wolfsbergiem w LE, której finał zostanie rozegrany w Gdańsku.
Zobacz wideo

"Die Welt" napisało, że wspomniany transparent to "żądanie kibiców Borussii", jednak niemiecki klub "nie pokazał żadnej woli awansu do finału Ligi Europy, który odbędzie się 27 maja 2020 roku w Polsce".  - Po takim występie nie ma pewności, że Borussia dotrwa do wiosny w pucharach - zauważył portal T-Online, odnosząc się do transparentu. - "Na Gdańsk - z pełną mocą" było hasłem przewodnim oprawy kibiców. Ale ten mecz pokazał, że droga do finału będzie bardzo wyboista - napisało "Rheinische Post". 

Tak wyglądała oprawa kibiców Borussii Moenchengladbach:

Niemcy mocno przeżyli sensacyjną porażkę swojego zespołu. Tamtejsze media pisały o "historycznej żenadzie zamiast święta" i przypomniały, że Borussia Moenchengladbach ostatnie spotkanie na włąsnym boisku wygrała w... styczniu.

Więcej o: