Kapitalne zachowanie Stevena Gerrarda po meczu z Legią Warszawa. Wielka klasa

Legia Warszawa przegrała z Rangers FC 0:1 i nie zagra w fazie grupowej Ligi Europy. Wicemistrzowie Polski stracili decydującego gola w doliczonym czasie gry. Po meczu piłkarzy Legii pocieszał Steven Gerrard.

Aleksandar Vuković o Sandro Kulenoviciu:

Zobacz wideo

Legia Warszawa była o krok od fazy grupowej Ligi Europy. Ten krok miała wykonać w Glasgow na Ibrox, ale przegrała z Rangers FC 0:1 i odpadła z europejskich pucharów w czwartej rundzie eliminacji Ligi Europy. Decydującego gola w dwumeczu wicemistrzów Polski i Szkocji strzelił Alfredo Morelos, a zrobił to w doliczonym czasie gry. - To godna porażka. Zupełnie inna od tych, które dotykały nas w poprzednich dwóch sezonach - powiedział po meczu Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa.

Steven Gerrard pokazał wielką klasę

Podobnego zdania był Steven Gerrard, szkoleniowiec Rangers FC i legenda Liverpoolu. - Legia to świetna drużyna. Trudno było ją złamać. My na początku mieliśmy zaciągnięty hamulec ręczny. Potem zdjąłem z niektórych nieco odpowiedzialności, rozluźniliśmy się. Cieszę się z awansu, bo to duża rzecz dla Rangers - przyznał Gerrard. Były pomocnik reprezentacji Anglii prawdziwą klasę pokazał tuż po ostatnim gwizdku. Najpierw wyskoczył z ławki rezerwowych i świętował sukces ze swoimi piłkarzami, a później podchodził do załamanych piłkarzy Legii Warszawa i pocieszał ich po porażce.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: