Steven Gerrard w dwóch zdaniach pochwalił Legię za mecz w Glasgow

- Legia to świetna drużyna. Trudno było ją złamać - powiedział Steven Gerrard, trener Rangersów, którzy jednak Legię złamali. W rewanżowym meczu w Glasgow strzelili gola w 91. minucie, dającego im awans do fazy grupowej Ligi Europy.

- Na początku mieliśmy zaciągnięty hamulec ręczny. Potem zdjąłem z niektórych nieco odpowiedzialności, rozluźniliśmy się. Cieszę się z awansu, bo to duża rzecz dla Rangers - zaczął pomeczową konfernencję Gerrard, a potem pochwalił Legię: - To świetna drużyna. Trudno było ją złamać.

Gola na wagę awansu dla Rangersów strzelił w 91. minucie Alfredo Morelos. - To ważny gracz, bardzo ważny. I to zrozumiałe, że pojawiają się różne spekulacje. Dziś zapewnił nam awans, choć jego gra nie była idealna - zwrócił uwagę Gerrard.

Po czym jednak od razu dodał: - Jak jesteś napastnikiem, musisz wykorzystywać sytuacje. Tym bardziej w takich, ważnych momentach. I Morelos to zrobił. Strzelił gola na wagę awansu - powiedział trener Rangersów, wskazując, że największym problemem jego zespołu w czwartek była słaba skuteczność.

Więcej o: