Rangers FC zostało ukarane przed meczem z Legią Warszawa w el. Ligi Europy

Rangers FC zostało ukarane przez UEFA za zachowania fanów podczas meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy. W efekcie ich stadion podczas rewanżowego spotkania 4. rundy eliminacji LE z Legią Warszawa będzie częściowo zamknięty.

Legia zagrała z Rangers FC najlepsze spotkanie w sezonie?

Zobacz wideo

UEFA nie miała litości dla Rangersów. Zachowania ich fanów podczas spotkania 3. rundy eliminacji LE z  St. Joseph's z Gibraltaru oceniła jako "rasistowskie" i "sekciarskie". Federacja postanowiła zareagować i ukarała szkocki klub. Ich stadion Ibrox będzie częściowo zamknięty podczas rewanżowego meczu 4. rundy eliminacji LE z Legią Warszawa. Spotkanie to zaplanowano na przyszły czwartek o godzinie 20:45. 

Rangers FC będą musieli zagrać z Legią Warszawa na częściowo zamkniętym stadionie

- Rangers FC muszą wyłączyć z użytku nie mniej niż 3000 miejsc - taka część stadionu będzie zamknięta dla lokalnych fanów - informuje portal legia.net. Na razie nie wiadomo, które sektory stadionu będą puste. Szkockie media donoszą, że Rangersi z powodu kary od UEFA stracą około 100 tys. funtów. W czwartek Legia zremisowała z Rangers FC 0:0 w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: