Znamy skład Legii Warszawa na kluczowy mecz z Rangersami w el. LE

Znamy skład, jaki Aleksandar Vuković wystawi do gry w meczu fazy play-off Ligi Europy przeciwko Rangers FC. Nie zajdą w nim żadne zmiany w porównaniu do ligowego spotkania z Zagłębiem Lubin. Początek spotkania o godzinie 20:00, relacja na żywo w Sport.pl.

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković o sytuacji Sandro Kulenovicia

Zobacz wideo

Poznaliśmy skład, w którym Legia Warszawa przystąpi do spotkania fazy play-off Ligi Europy przeciwko Rangers FC. Po raz trzeci z rzędu, Aleksandar Vuković wystawi tę samą jedenastkę do gry. Tym samym zabraknie w wyjściowym składzie Carlitosa, którego miejsce zajmie krytykowany przez kibiców Sandro Kulenović.

Skład Legii Warszawa na mecz z Rangers FC:

Majecki - Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha - Cafu, Martins - Vesović, Gwilia, Luquinhas - Kulenović

Legia - Rangers to dla wicemistrzów Polski dwumecz o co najmniej sześć milionów euro

Stawką meczu Legii z Rangersami nie są już setki tysięcy, jak w każdej poprzedniej rundzie, ale miliony euro. LE to nie Liga Mistrzów, w której Legia zarobiła w 2016 roku ponad 27 mln euro. W Lidze Europy do podziału jest ok 27 procent tego co w LM: tu 560 mln, a tam 2,04 mld euro. Ale to nadal oznacza dla jedynej drużyny z Polski, z dużego rynku telewizyjnego, szansę zarobienia na samym awansie przynajmniej 6 mln euro, czyli ponad 26 mln złotych.

Więcej o: