Kontuzja piłkarza Legii Warszawa! Nie zagra w rewanżu z Atromitosem

Legia Warszawa we wtorek o godz. 10 wyleciała do Aten, gdzie rozegra rewanżowe spotkanie z Atromitosem w III rundzie kwalifikacji Ligi Europy. W środowym meczu na boisku na pewno nie zobaczymy Domagoja Antolicia, który w pierwszym starciu z greckim rywalem rozegrał 90 minut.
Zobacz wideo

Domagoj Antolić nie zagra w rewanżowym spotkaniu Legii Warszawa z Atromitosem Ateny. Pomocnik doznał kontuzji pleców, która wyeliminowała go z udziału w drugim spotkaniu III rundy kwalifikacji Ligi Europy. Piłkarz w pierwszym starciu z greckim rywalem rozegrał pełne 90 minut, tworząc trójkąt środkowych pomocników z Andre Martinsem i Walerianem Gwilią. Uraz jest przemęczeniowy, co oznacza konieczność kilkudniowego odpoczynku od treningu i gry.

W kadrze zabrakło także kontuzjowanych Williama Remy'ego i Vamary Sanogo. Aleksandar Vuković do Aten nie zabrał też Salvadora Agry, który niedawno otrzymał pozwolenie na poszukiwanie nowego klubu. Na debiut w zespole wicemistrzów Polski poczeka również Ivan Obradović, który powinien być gotowy na niedzielne spotkanie ligowe z Zagłębiem Lubin.

Kadra Legii Warszawa na rewanżowe spotkanie z Atromitosem Ateny:

  • Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Wojciech Muzyk
  • Obrońcy: Inaki Astiz, Mateusz Wieteska, Igor Lewczuk, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Marko Vesović, Artur Jędrzejczyk
  • Pomocnicy: Dominik Nagy, Andre Martins, Cafu, Luquinhas, Tomasz Jodłowiec, Walerian Gwilia, Arvydas Novikovas
  • Napastnicy: Carlitos, Sandro Kulenović, Jarosław Niezgoda, Jose Kante

Wyjazdowy mecz Legii z Atromitosem odbędzie się w środę o godz. 18:00. Jeśli warszawiacy zdołają wygrać w Atenach, przejdą do IV rundy kwalifikacji, gdzie prawdopodobnie zagrają z Rangers FC. Zespół prowadzony przez Stevena Gerrarda w pierwszym meczu z Midtjyllandem wygrał bowiem 4:2 na wyjeździe, dzięki czemu jest zdecydowanym faworytem do awansu.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: