Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trener Atromitosu skomentował mecz z Legią. "Stać nas na zwycięstwo"

- Legia Warszawa jest bardzo doświadczona, będziemy musieli uważać w rewanżu, skupić się na nim. Ale gra w pierwszym spotkaniu pokazała, że stać nas na zwycięstwo - powiedział Giannis Anastasiou, trener Atromitosu, który w czwartek bezbramkowo zremisował z wicemistrzami Polski w pierwszym meczu III rundy kwalifikacji Ligi Europy.
Zobacz wideo

- Mecz był bardzo trudny i intensywny. Legia wywarła na nas dużą presję. Mieliśmy kilka sytuacji, które mogły się skończyć bramką, więc uważam, że gra moich zawodników była przyzwoita. W Atenach zagramy ze wsparciem naszych kibiców, więc mamy nadzieję, że zaprezentujemy się jeszcze lepiej - rozpoczął trener greckiego zespołu.

Trener Atromitosu: Musimy uważać na Legię w rewanżu

I dodał: Legia Warszawa jest bardzo doświadczona, będziemy musieli uważać w rewanżu, skupić się na nim. Ale gra w pierwszym spotkaniu pokazała, że stać nas na sukces. Trzeba pamiętać o tym, że w drużynie doszło do wielu zmian, zespół się dociera. Zrobimy wszystko, by wynik w rewanżu był lepszy. 

W czwartkowym meczu na boisku nie zobaczyliśmy Dawida Korta. Polskiego pomocnika greckiego zespołu zabrakło także na ławce, co według niektórych źródeł oznacza, że niebawem zmieni on klub. - Nie czas na rozmowę o konkretnych zawodnikach, skupiamy się na całej drużynie i przygotowaniach na rewanżowe spotkanie - skomentował Anastasiou.