Remis pogromców Piasta w eliminacjach Ligi Europy. Kolejny gol Polaka

Pogromcy Piasta Gliwice w eliminacjach Ligi Europy - Riga FC - zremisowali 1:1 z HJK Helsinki w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy. Gola dla łotewskiej drużyny strzelił Kamil Biliński.

Bramki Arkadiusza Milika z poprzedniego sezonu zobaczysz na poniższym wideo

Riga FC to pogromcy Piasta Gliwice w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy. Chociaż mistrzowie Polski wygrali u siebie 3:2, to na wyjeździe przegrali 1:2 i odpadli z rozgrywek. Bramkę w meczu na Łotwie zdobył nasz rodak, były piłkarz m.in. Śląska Wrocław i Wisły Płock, Kamil Biliński.

Polak w eliminacjach Ligi Europy po raz kolejny błysnął w środę. Riga FC zremisowała u siebie 1:1 z HJK Helsinki, a Biliński wpisał się na listę strzelców w 81. minucie. Nasz na boisku pojawił się 20 minut wcześniej, zmieniając Romana Debełkę.

Przed przerwą bramkę dla fińskiej drużyny zdobył Tim Vayrynen. W drugiej połowie w barwach HJK pojawił się m.in. Petteri Forsell, czyli pomocnik, który w poprzednim sezonie grał w ekstraklasie w barwach Miedzi Legnica. Rewanżowy mecz HJK Helsinki - Riga FC odbędzie się w czwartek, 15 sierpnia, o godz. 18.