Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Najbliższy rywal Legii przestrzega polskich kibiców. Będą stale nadzorowani przez policję

Jarmo Heiskanen, dyrektor fińskiego KuPS, z którym Legia Warszawa zmierzy się w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy, przyznał, że kibice wicemistrza Polski będą stale nadzorowani przez policję, od momentu przekroczenia granicy.
Zobacz wideo

Legia Warszawa w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy zmierzy się z fińskim KuPS. Jarmo Heiskanen, dyrektor drużyny z Kuopio, przyznał, że polscy kibice znajdą się pod nadzorem policji. - Warszawscy kibice są dobrze znani z ekscesów, do których dochodziło zarówno podczas meczów u siebie, jak i za granicą. Razem z policją obejrzeliśmy wiele filmów w internecie, gdzie widać ich zachowanie i pogłoski o nich wcale nie są przesadzone - powiedział Heiskanen fińskiej telewizji YLE.

Dyrektor KuPS podkreślił, że kontaktował się już z warszawskim klubem, w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas spotkania. - Ograniczymy liczbę polskich kibiców, sprzedając im tylko 150 biletów. Nasz stadion nie jest duży, a miasto jest położone stosunkowo daleko od Helsinek - dodał. Zwrócił przy tym uwagę na fakt, że władze Legii przekazały wiele informacji na temat największych awanturników.

Legia Warszawa poznała potencjalnego rywala w III rundzie eliminacji

Legia Warszawa poznała potencjalnego rywala w trzeciej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Europy. Jeżeli zespół Aleksandara Vukovicia pokona fiński KuPS, to zagra ze zwycięzcą dwumeczu Atromitos (Grecja) - DAC 1904 Dunajska Streda (Słowacja), która w pierwszej rundzie wyeliminowała Cracovię. Mecze III rundy odbędą się 8 i 15 sierpnia.