Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Legii zaprezentowali oprawę z Dariuszem Mioduskim w roli głównej. "Czy leci z nami pilot?"

Najpierw transparent na płocie z pytaniem: "czy leci z nami pilot?". A po kilkunastu minutach sektorówka z podobizną Dariusza Mioduskiego - taką oprawę na pierwszym meczu przy Łazienkowskiej w tym sezonie zaprezentowali kibice Legii Warszawa.
Zobacz wideo

0:0 w pierwszym meczu z Europą FC. Tak Legia Warszawa przed tygodniem zaczęła sezon 2019/20. Bezbramkowy remis z półamatorską drużyną z Gibraltaru chwały nie przynosi. Ale o ile sami piłkarze i trener nie nazywali tego wyniku kompromitacją, o tyle kibice nie ukrywali swojej frustracji. Też przed rewanżowym meczem, kiedy na "Żylecie" najpierw rozwiesili transparent z pytaniem: "czy leci z nami pilot", a po kilkunastu minutach z górnych sektorów spuścili sektorówkę z podobizną Dariusza Mioduskiego, który chowa twarz w dłoniach, a na głowie ma kolorową czapkę ze śmigiełkiem.

Zresztą Legię i jej prezesa zawstydzać może nie tyle wynik sprzed tygodnia, ile bardziej cały poprzedni sezon. Sezon, w których zespół prowadziło trzech trenerów. Pierwszy taki od dziewięciu lat, kiedy Legia w kraju nie podniosła żadnego trofeum.

Więcej o: