Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jest transmisja z meczu Legii Warszawa w Lidze Europy! Dostępna za darmo [NA ŻYWO]

Znakomita wiadomość dla kibiców Legii Warszawa! Już wiemy, że mecz stołecznej drużyny w I rundzie eliminacji Ligi Europy z gibraltarskim Europa FC będzie można obejrzeć na Youtubie.

W czwartek o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie. Będzie to spotkanie I rundy eliminacji Ligi Europy z Europa FC i odbędzie się na Victoria Stadium w Gibraltarze. Nie ma szans na transmisję telewizyjną z tego meczu. Telewizja Polska co prawda była zainteresowana pokazywaniem wicemistrzów Polski, ale gospodarze nie produkują odpowiedniego sygnału, więc temat szybko upadł, o czym poinformował dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski.

Zobacz wideo

Pojawiały się doniesienia, że piłkarska federacja Gibraltaru być może uruchomi transmisję ze spotkania na swoim kanale na Youtubie. I te informacje okazały się prawdziwe. Trudno jednak przewidzieć, czy transmisja, podobnie jak z meczu rundy przedwstępnej, będzie realizowana z użyciem jednej kamery Mecz rozpocznie się o 20:30, relacja także na Sport.pl.

Mecz Legii Warszawa można oglądać poniżej: