Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Co z transmisją z meczu Legii Warszawa w Lidze Europy? Jest nadzieja

Legia Warszawa w czwartek rozpocznie sezon 2019/20. Jej rywalem w I rundzie eliminacji Ligi Europy będzie Europa FC z Gibraltaru. Transmisji w telewizji z tego spotkania nie będzie na pewno, ale jest nadzieja, że kibice zobaczą mecz w internecie.

W czwartek o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie. Będzie to spotkanie I rundy eliminacji Ligi Europy z Europa FC i odbędzie się na Victoria Stadium w Gibraltarze. Nie ma szans na transmisję telewizyjną z tego meczu. Telewizja Polska co prawda była zainteresowana pokazywaniem wicemistrzów Polski, ale gospodarze nie produkują odpowiedniego sygnału, więc temat szybko upadł, o czym poinformował dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski.

Zobacz wideo

Legia meczu nie pokaże, ale może zrobi to...

Na miejsce wysłaliśmy poszerzoną redakcję Legia.com, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjny przekaz. Ale mimo długotrwałych starań i rozmów z właścicielem praw telewizyjnych, niestety nie udało nam się porozumieć i nie będziemy mogli zrealizować transmisji z meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy. Zapraszamy do słuchania relacji radiowej

 - w środę wieczorem poinformowała Legia Warszawa na swojej oficjalnej stronie. Nie oznacza to jednak, że transmisji w ogóle nie będzie. W rundzie wstępnej gibraltarski związek piłki nożnej pokazywał mecz z Sant Julia na swoim kanale YouTube. Transmisja realizowana była jedną kamerą. Początek meczu Europa FC - Legia Warszawa w czwartek o 20.30. Rewanżowe spotkanie tydzień później będzie już transmitowane przez TVP.