Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa wydała oficjalny komunikat ws. transmisji spotkania w Lidze Europy

Legia Warszawa poinformowała w oficjalnym komunikacie, że nie będzie w stanie zrealizować transmisji z meczu z College Europa FC w 1. rundzie eliminacji Ligi Europy. Spotkanie w czwartek o 20:30, relacja na żywo w Sport.pl.

Legia Warszawa zmierzy się ze swoim rywalem na Gibraltarze. FC Europa wyeliminowało w rundzie przedwstępnej Sant Julię z Andory po tym, jak pokonała ją 6:3 w dwumeczu. Kibice nie będą mogli jednak zobaczyć pierwszego oficjalnego starcia wicemistrzów Polski w tym sezonie w telewizji.

Zobacz wideo

Legia Warszawa nie pokaże spotkania w Lidze Europy

Mimo długotrwałych starań i rozmów z właścicielem praw telewizyjnych, niestety nie udało nam się porozumieć i nie będziemy mogli zrealizować transmisji z meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy UEFA FC Europa – Legia Warszawa. Na miejsce wysłaliśmy poszerzoną redakcję Legia.com, aby zapewnić jak najbardziej atrakcyjny przekaz. Zapraszamy do słuchania relacji radiowej #Ł3Live z komentarzem Jakuba Jeleńskiego oraz śledzenia relacji tekstowej. Początek meczu w czwartek o godz. 20:30

- napisała Legia Warszawa w komunikacje zamieszczonym na oficjalnej stronie klubu. Rewanż odbędzie się w czwartek za tydzień, a TVP Sport pokaże na żywo to spotkanie.