Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fatalne pudło Arkadiusza Milika. "Wygląda niesamowicie, by potem zmarnować nieprawdopodobną piłkę"

Napoli po porażce z Arsenalem (0:1) na własnym stadionie odpadło z Ligi Europy. Zdaniem portalu calciomercato.com Arkadiusz Milik był najgorszym piłkarzem na boisku, podkreślając jego zmarnowane okazje na przestrzeni całego spotkania.
Zobacz wideo

Napoli przegrało u siebie 0:1 (0:1) z Arsenalem w rewanżowym meczu 1/4 Ligi Europy. W pierwszym meczu w Londynie "Kanonierzy" wygrali 2:0 i to oni awansowali do półfinału rozgrywek. Porażka drużyny z Neapolu oznacza, że nie ma już polskich piłkarzy w tym sezonie europejskich pucharów.

Arkadiusz Milik "wygląda niesamowicie, by zmarnować nieprawdopodobną piłkę"

Serwis calciomercato.com ocenił występ polskich zawodników. Zdaniem włoskiego portalu, Arkadiusz Milik zasłużył na ocenę 4,5 (w 10-stopniowej skali). - Strzelił na 1:0, ale był na minimalnym spalonym, potem zmarnował świetną okazję. Otrzymał świetne podanie od Zielińskiego, ale nie trafił po strzale głową. W drugiej połowie byliśmy świadkami migawki z jego umiejętności: strzela wiele goli i wygląda niesamowicie, żeby potem zmarnować nieprawdopodobną piłkę z niewielkiej odległości - ocenił jego występ portal.

Z kolei Piotr Zieliński otrzymał notę "5" za swoją grę. - Wyróżnił się tylko podaniem do Milika. Ten mecz potwierdził, że może być reżyserem gry, ale tylko na określonym poziomie, także ze względu na niewielkie możliwości wykończenia akcji - podsumował jego występ włoski portal.

Więcej o: