Kluby z B-klasy i IV ligi kpią z Legii Warszawa

Po czwartkowym remisie z F91 Dudelange i odpadnięciu z kwalifikacji Ligi Europy, Legia Warszawa znów stała się obiektem żartów i drwin. Z mistrzów Polski nabijają się m.in. Naprzód Świbie (B-klasa) i Unia Swarzędz (IV liga).

Eliminacje Ligi Mistrzów, pierwsza porażka z Dudelange, a teraz remis z mistrzem Luksemburga. Legia Warszawa w tym sezonie co kilka dni staje się obiektem żartów i drwin całej piłkarskiej Polski. Podobnie jest po odpadnięciu z kwalifikacji Ligi Europy, w których warszawski zespół, prowadzony przez Ricardo Sa Pinto, nie sprostał F91 Dudelange.

- Dawno nie było takiej sytuacji, żeby wszystkie polskie kluby odpadły z europejskich pucharów przed startem zabrzańskiej B-klasy... - napisał na swoim profilu na Twitterze Naprzód Świbie. - Hej Legia Warszawa, jak nie chcieliście się zamienić, to wystarczyło nas chociaż prosić o radę, jak należy grać z amatorami - dodał, nawiązując do wiadomości wysłanej po pierwszym meczu, w której amatorski klub zaproponował mistrzom Polski rozegranie rewanżu.. za nich.

Na koniec do zabawy dołączył się inny klub z niższej ligi - Unia Swarzędz, na co dzień grająca na piątym szczeblu rozgrywek (uwzględniając Ekstraklasę). - Hej Legia Warszawa! Może rozegramy jakiś sparing? Nie mamy co prawda doświadczenia w grze z luksemburskimi potęgami, ale też jesteśmy półamatorami, więc spotkanie powinno być zacięte - napisał twitterowy profil klubu.

Więcej o: