Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europy. KAA Gent - Jagiellonia Białystok. Arvydas Novikovas: Sędzia prowadził mecz skandalicznie

- Sędzia prowadził mecz skandalicznie. Nie wiem co robił na boisku, rozgrywał swój mecz - gwizdał wszystko w jedną stronę - przyznał po meczu z KAA Gent skrzydłowy Jagiellonii Białystok, Arvydas Novikovas.

- Ciężko powiedzieć coś pozytywnego o tym panu. Nie wiem co robił na boisku. Był najgorszy. Rozgrywał swój mecz - gwizdał wszystko w jedną stronę. Interpretował niemal identyczne zagrania w różny sposób. Prowadził spotkanie skandalicznie - przyznał Novikovas w rozmowie z portalem "Sportowe Fakty WP".

>> Jagiellonia Białystok - KAA Gent. Wicemistrzowie Polski przegrywają u siebie z Gent

Skrzydłowy Jagiellonii już w trakcie spotkania był wściekły na Aliego Palabiyika. Turecki sędzia często go upominał i sugerował symulowanie. Z jego interpretacją większości spornych sytuacji 27-latek się jednak nie zgadzał, podkreślając, że po jednym z nieodgwizdanych przewinień, Jagiellonii należał się rzut karny.

>> Jagiellonia Białystok - Gent. Bez wielkich transferów i pensji, ale z wielką ambicją. Jaga pokazała, jak grać z podniesioną głową

Białostoczanie przegrali swoje pierwsze spotkanie III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów 0:1. Taki wynik nie przekreśla więc ich szans na awans do kolejnej, decydującej fazy eliminacji. - Mimo porażki czujemy, że awans jest możliwy. Sytuacja nie jest beznadziejna. Pojedziemy do Belgii grać o zwycięstwo - powiedział litewski piłkarz.

Więcej o: