Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Liga Europy. Jagiellonia Białystok - Gent. Vadis Odjidja-Ofoe skomentował zespół rywali

W czwartek Jagiellonia zmierzy się w III rundzie eliminacji do LE z belgijskim zespołem Gent. W drużynie przyjezdnych występuję Vadis Odjidja-Ofoe, który w rozmowie z portalem weszlo.com opisał drużynę z Białegostoku.

- Rozmawialiśmy z trenerem, dopytywał o moje zdanie na temat Jagiellonii, jej stylu gry, konkretnych zawodników. Grałem przeciwko niej dwa razy, więc oczywiście pamiętam, co to jest za drużyna, w jaki sposób gra, jakich ma najgroźniejszych zawodników w składzie. Jej kapitan, dość młody facet, on jest świetny [w ostatnich meczach kapitanem Jagi byli: Taras Romanczuk oraz Rafał Grzyb - red]. No i napastnik – Sheridan – bardzo wysoki, silny, również bardzo groźny. Mają kilku dobrych technicznie zawodników. Ale przede wszystkim mocno pracują na boisku, dlatego trudno będzie przeciwko nim zagrać - powiedział Ofoe w rozmowie z portalem weszlo.com.

Przemęczenie, duża intensywność spotkań i przede wszystkim kontuzje. Jagiellonia przed czwartkowym meczem III rundy kwalifikacji Ligi Europy ma sporo problemów. Więcej o kłopotach Jagi przeczytacie TU.

***

Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok pozyskała nowego zawodnika. To Mile Savković ze Spartaka Suboticy


Premier League. Marcin Bułka, 18-latek z Chelsea: Nie chcę być trzecim bramkarzem, chcę grać [ROZMOWA]

Więcej o: