Liga Europy. Legia, Jagiellonia i Lech grają dalej w LE. Znamy dokładne terminy oraz miejsca spotkań III rundy eliminacji

Wszystkie polskie drużyny, które zagrają w III rundzie eliminacji do Ligi Europy poznały dokładne terminy i miejsca spotkań w tej fazie.

W czwartek odbyły się mecze rewanżowe II rundy eliminacji do Ligi Europy. Do kolejnej fazy awansowała Jagiellonia i Lech. W III rundzie zagra także Legia Warszawa, która "spadła" z eliminacji do Ligi Mistrzów po porażce w dwumeczu (1:2) ze Spartakiem Trnava. Do tej fazy nie awansował Górnik Zabrze, który przegrał w dwumeczu ze słowackim AS Trenczyn aż 1:5.

Od razu po spotkaniach poznaliśmy dokładne pary kto z kim zagra. Czekają nas trzy potyczki z krajami Beneluksu. Droga Legii do fazy grupowej Ligi Europy będzie wiodła przez Luksemburg i zawodnicy pełniącego obowiązki pierwszego trenera Aleksandara Vukovicia zagrają z F91 Dundelage. Wicemistrzowie Polski zmierzą się z belgijskim KAA Gentem, a Lech z pochodzącym z tego samego kraju KRC Genk.

>>> Legia, Lech i Jagiellonia poznały rywali w kolejnej rundzie eliminacji do Ligi Europy.

W piątek przed południem zostały podane dokładne godziny i miejsca poszczególnych spotkań tej fazy. Legioniści pierwszy mecz zagrają w Warszawie o 21.00, rewanż odbędzie się tydzień później o godz. 20.00

>>> Potencjalni rywale Legii Warszawa w ostatniej rundzie eliminacji do LE

Jagiellonia również pierwszy mecz rozegrany w Polsce o godz. 19.20, a rewanż w Gandawie rozpocznie się o 20.30. Przy okazji godziny meczu w Białymstoku wywiązała się ciekawa dyskusja.

Lech Poznań natomiast, podobnie jak w poprzedniej rundzie, najpierw rozegra mecz na wyjeździe (o godz. 20.00), a w rewanżu "Kolejorz" zagra przed własną publicznością (o 20.15).

Pierwsze spotkania zostaną rozegrane 9 sierpnia, a rewanże tydzień później, czyli 16 sierpnia.

Więcej o: