Liga Europy. Szachtior Soligorsk - Lech Poznań. Gdzie obejrzeć to spotkanie? Polscy kibice mają problem

Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Szachtiorem Soligorsk w eliminacjach do Ligi Europy. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w internecie, ale... nie na terenie Polski.

Polscy kibice mogli obejrzeć mecze Lecha z Gandzasarem Kapan na kanałach Polsat Sport i Super Polsat. Tym razem sytuacja mocno się skomplikowała. Transmisji spotkania "Kolejorza" z Szachtiorem Soligorsk nie przeprowadzi najprawdopodobniej żadna stacja telewizyjna.

>>> Sławomir Peszko zdyskwalifikowany na trzy miesiące!

Gdzie w takim razie obejrzeć mecz?

Spotkanie Szachtior Soligorsk - Lech Poznań odbędzie się 26 lipca o godzinie 19:30. Transmisję przeprowadzi serwis laola.tv, jednak nie we wszystkich krajach będzie można obejrzeć ten mecz. Ze względu na prawa telewizyjne i blokadę geograficzną mogą go nie obejrzeć kibice przebywający w... Polsce i na Białorusi.

Jest jednak nadzieja. Polsat prowadzi rozmowy, a oficjalna informacja na temat transmisji ma zapaść w czwartek.

>>> Michał Kopczyński zawodnikiem Wellington Phoenix

Lech Poznań uniknął kompromitacji

Lech Poznań pokonał armeński Gandzasar Kapan 2:0 w meczu I rundy eliminacji Ligi Europy. Dwie bramki zdobył wówczas niezawodny Chrystian Gytkjaer. Rewanż miał być formalnością, ale "Kolejorz" był bardzo blisko odpadnięcia z rozgrywek. W ostatnich sekundach polską drużynę uratował Łukasz Trałka.

>>> "Kolejorz" uniknął kompromitacji, ale wstyd pozostał

Więcej o: