Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Europy. Mecz Lech Poznań - Gandzasar Kapan. Przewidywany skład. Gdzie obejrzeć?

Lech Poznań rozpoczyna walkę w eliminacjach Ligi Europy. Pierwszym rywalem jest ormiański Gandzasar Kapan. Mecz odbędzie 12 lipca o godzinie 20.45. Transmisja w Polsat Sport, a stream internetowy w IPLA.tv. Relacja również w Sport.pl - To jest Twój Live.

Lech Poznań rozpoczyna kolejny sezon w europejskich pucharach. Pierwszym przeciwnikiem "Kolejorza" będzie ormiański Gandzasar Kapan. Lechici przystępują do spotkania po małej rewolucji kadrowej. Kilku zawodników, którzy pełnili ważne role w poprzednim sezonie odeszło, a w ich miejsce jak do tej pory trafili jedynie Tomasz Cywka oraz Pedro Tiba. Kibice zdecydowanie więcej oczekiwali, oraz że zespół zostanie jeszcze bardziej wzmocniony.

Przewidywany skład Lecha na mecz z Gandzasarem:

Burić – Janicki, Rogne, De Marco – Makuszewski, Trałka, Gajos, Radut, Jevtić, Tomasik – Gytkjaer.

Mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Jest to efekt kary, jaką na Lecha nałożył wojewoda wielkopolski w związku z zamieszkami w czasie ostatniego meczu sezonu 2017/2018. 

Polsat Sport przeprowadzi bezpośrednią transmisję z tego meczu. Początek studia o godz. 20.30, a 15 minut później rozpocznie się samo spotkanie. Relacja na żywo w Sport.pl - To jest Twój Live. 

Więcej o: