Grzegorz Krychowiak dołączył do drużyny Sport.pl!

Jeden z najsłynniejszych polskich piłkarzy, gwiazda naszej kadry i hiszpańskiej Sevilli FC Grzegorz Krychowiak został ambasadorem marki Sport.pl. Razem mamy nadzieję na bardzo udane Euro 2016 polskiej reprezentacji. - Chcemy być najlepsi. Jestem dumny, że dołączyłem do Sport.pl.

Reprezentacja Adama Nawałki lada dzień rozpocznie zgrupowania przed najważniejszymi meczami w historii na Euro 2016 we Francji. W Sport.pl również intensywnie szykujemy się do jak najlepszej obsługi tego sportowego wydarzenia. Jednym z liderów kadry jest występujący na co dzień w Sevilli FC Grzegorz Krychowiak. Dziś dołączył też do zespołu Sport.pl.

- Pasujemy do siebie - mówi pomocnik reprezentacji. - Kochamy sport, podchodzimy do naszych obowiązków z zaangażowaniem, to jest nasza pasja, nie tylko praca. Krychowiak na boisku stawia na precyzję, nieustępliwość, profesjonalizm, o czym przekonują jego występy chociażby w półfinale Ligi Europy. - Widzę jak redakcja Sport.pl fajnie się rozwija, cenię ich - mówi Krychowiak.

Nasz nowy zawodnik będzie ambasadorem marki Sport.pl i twarzą kampanii "Sport.pl to jest Twój Live", promującej nasz serwis i apkę Sport.pl LIVE oraz redakcję na Facebooku i Snapchacie. - Chcemy być najlepsi, stawiamy na precyzję, profesjonalizm i unikalny styl. Jestem dumny, że dołączyłem do zespołu Sport.pl - mówi Grzegorz Krychowiak.

Zobacz wideo

Krychowiak w ostatnich dwóch sezonach jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników w Europie. Wślizgi, którymi powstrzymywał Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego stały się znakiem firmowym 26-letniego Polaka. Sevilla wycenia go na prawie czterdzieści milionów euro, ale to nie odstraszyło chętnych, pośród których jest m.in. londyński Arsenal. W reprezentacji Polski rozegrał 33 mecze, strzelił dwa gole, w tym w ostatnim meczu eliminacji do Euro 2016 z Irlandią. Bez niego swoich drużyn nie wyobrażają sobie ani Unai Emery w Sevilli, ani Adam Nawałka w kadrze.

Kampania "Sport.pl to jest Twój live" podkreśla pozycję lidera Sport.pl w mediach społecznościowych i wśród aplikacji mobilnych. Apka Sport.pl LIVE to najpopularniejsza aplikacja sportowa w Polsce, która przekroczyła milion pobrań. Jesteśmy też pierwsi pod względem pobrań wśród apek sportowych w App Store (iPhone) i Google Play (android). Sport.pl na Facebooku to największy dziś fanpage redakcji sportowej w Polsce z 740 tys. fanów. Prowadzimy też wśród mediów sportowych na Snapchacie, gdzie śledzi nas ponad 20 tys. użytkowników.

"Nienasycony"

To autoryzowana biografia jednego z największych fenomenów współczesnego futbolu. Napastnika, który potrafi w jednym meczu strzelić cztery bramki Realowi Madryt i pobić rekord wszech czasów strzelając w hicie Bundesligi pięć bramek w dziewięć minut. Dziś Robert Lewandowski jest wymieniany jednym tchem wśród najlepszych napastników świata, tuż obok Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

Jeden z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych - Paweł Wilkowicz (Sport.pl) - ujawnia fascynujące zagadki kariery Roberta Lewandowskiego. Zagląda również za kulisy profesjonalnego futbolu by pokazać, jak gigantycznym wysiłkiem okupione jest dziś osiągnięcie statusu piłkarskiej gwiazdy.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Agora przed Euro 2016.

Robert Lewandowski 'Nienasycony'. Książka Pawła Wilkowicza ze Sport.pl przed Euro 2016Robert Lewandowski 'Nienasycony'. Książka Pawła Wilkowicza ze Sport.pl przed Euro 2016 Wydawnictwo Agora

Więcej o: