Liga Europy. Szachtar zremisował z Sevillą. Jak Twitter ocenił Grzegorza Krychowiaka?

Szachtar Donieck zremisował we Lwowie z broniącą trofeum Sevillą 2:2 (2:1) w pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiej Ligi Europejskiej. W zespole gości cały mecz rozegrał Grzegorz Krychowiak. Jak na jego występ zareagował Twitter?

W trakcie potyczki Krychowiaka chwalono za dobre odbiory. Głosów krytycznych było niewiele - dostało mu się głównie za żółtą kartkę.

Hiszpański dziennikarz Carlos Perez napisał, że postawa w defensywie Krychowiaka będzie kluczowym aspektem w grze Sevilli. Szachtar kocha szybkie przejście z obrony do ataku.

To samo pisali dziennikarze z Soccer Talent. "Banega i Krychowiak kluczowymi piłkarzami dla postawy Sevilli. Kovalenko z Szachtara powinien być dokładnie pilnowany."

Twitter dobrze reagował na odbiory Krychowiaka.

Sevilla pomiędzy 30. i 45. minutą miała poważny kryzys. "Krychowiak nie jest w stanie załatać wszystkich dziur".

Kibice byli zachwyceni jego wejściem z 53. minuty, kiedy znakomicie zatrzymał Kowalenke. Co za wejście Krychowiaka. On był dzisiaj świetny

Jeden z kibiców Juventusu napisał: Naszym letnim celem transferowym powinni być: Kroos, Krychowiak, Diarra, Dahoud, Gundogan

Wygranie LM to za mało. Barcelona poza dziesiątką najbardziej dochodowych klubów świata