Liga Europejska. Tytoń wszedł na boisko i wpuścił bramkę

W meczu Ligi Europejskiej PSV Eindhoven - AIK Solna Przemysław Tytoń pojawił się na boisku w 57. min. Cztery minuty później musiał wyciągać piłkę z siatki.

W podstawowym składzie na czwartkowy mecz ze Szwedami wyszedł Boy Westerman. Przemysław Tytoń musiał jednak pojawić się na boisku po niespełna godzinie gry, gdy jego kolega z zespołu doznał kontuzji.

Cztery minuty po tym, jak stanął między słupkami, Polak musiał wyciągać piłkę z siatki. Obrońcy popełnili błąd, wychodząc do nadciągającego rywala. Swoim wyjściem nie popisał się również Tytoń, którego bardzo łatwo swoim strzałem ominął Kwame Karikari. Holendrzy niespodziewanie przegrywali na własnym boisku.

Uratować punkt udało im się dzięki bramce Jeremaina Lensa z 81. min.

Holendrzy zajmują drugie miejsce w Grupie F. Sensacyjnym liderem, z kompletem zwycięstw, jest Dnipro Dniepropietrowsk. Zespół z Ukrainy niezwykle łatwo wygrał z Napoli 3:1.