Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Ośmiornica stawia na Manchester United

Ośmiornica o imieniu Iker przewiduje, że finałowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United a FC Barceloną zakończy się triumfem Anglików.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

Ośmiornica w tym sezonie typowała już trzy mecze pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną. Dwukrotnie prawidłowo przewidziała wynik spotkania pomiędzy obydwoma klubami. Tym razem w pojedynku finałowym "stawia" na Manchester.

Iker prawidłowo przewidział , że mecz Realu i Barcelony w lidze zakończy się remisem, oraz wytypował zwycięstwo Królewskich w Pucharze Króla. Pomylił się za to w przewidywaniu która z hiszpańskich drużyn awansuje do finału Ligi Mistrzów.

Typowanie ośmiornicy polegało na zjedzeniu przez nią małży z jednego z dwóch pojemników. Na każdym z pojemników był naklejony emblemat z herbami dwóch, grających w finale, drużyn. Głowonóg po dwudziestu minutach "zastanawiania się" zjadł małże z pojemnika z logiem Manchesteru.

W zeszłym roku szeroką sławę zyskał Paul - ośmiornica z niemieckiego Oberhausen, który w podobny sposób typowała (poprawnie) wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Niemiec podczas mundialu w RPA. Poprawnie wskazała też zwycięzcę finału.

Paul zdechł 26 października.

Patrice Evra ? - żołnierz z blizną

Więcej o: