El Clasico w Lidze Mistrzów. Jose Mourinho żartuje z Pepa Guardioli

Trener Realu Madryt stwierdził we wtorek, że Guardiola należy do grupy trenerów dotąd w futbolu niespotykanej. - Nie krytykuje sędziego po meczu, ale krytykuje sam wybór sędziego - powiedział we wtorek.

Wszystkie bramki Ligi Mistrzów znajdziesz tutaj ?

Portugalczyk nawiązał do wcześniejszej wypowiedzi trenera Barcelony, który stwierdził, że "Mourinho byłby superszczęśliwy, gdyby do prowadzenia meczu wyznaczono arbitra z Portugalii". Jednym z kandydatów do prowadzenia środowego meczu był rodak Mourinho Pedro Proenca. Ostatecznie mecz poprowadzi Niemiec Wolfgang Stark.

- Są na świecie dwie grupy trenerów. Niewielu z nich w ogóle nie komentuje tego co na boisku robi arbiter. Jest też druga, dużo liczniejsza grupa trenerów, do której również ja należę. My krytykujemy sędziów, którzy robią poważne błędy na boisku, ale potrafimy też pogratulować mu świetnego spotkania - powiedział Mourinho na wtorkowej konferencji prasowej.

- Ale okazuje się, że jest i trzecia grupa. Na razie jednoosobowa, do której należy Pep. Oni krytykują sam wybór arbitra, jeszcze zanim mecz się zacznie. W światowym futbolu to nowość - dodał.

Mourinho: Nie mam eliksiru zwycięstwa

Jestem dokładnie tym samym trenerem, który jesienią przegrał z Barceloną 0:5 i nie mam żadnego magicznego eliksiru, dzięki któremu wygram z nimi - mówi Jose Mourinho przed środowym meczem z Barceloną.

- Oni są topową drużyną z topowym trenerem. Wszystko jest możliwe - powiedział Portugalczyk podczas konferencji w ośrodku treningowym madryckiego klubu.

Ośmiornica stawia na Real

Ośmiornica Iker, która poprawnie przewidziała wynik dwóch poprzednich meczów Real - Barcelona , stawia na Real. Według głowonoga to madrytczycy awansują do finału Ligi Mistrzów.

16-kilowy Iker, nazwany tak na cześć bramkarza Realu Madryt Ikera Casillasa, zjadł sardynkę z cylindra oznaczonego flagą Realu. Zignorował tę w cylindrze oznaczonym flagą Barcelony. Eksperymentu dokonano we wtorek w Oceanarium w południowohiszpańskim mieście Benalmedena.

10 najładniejszych goli w historii El Clasico

 

Jose Mourinho: ? Nie mam eliksiru zwycięstwa

Więcej o: