Mistrzowie w Multikinie: rewanże 1/2 finału LM

Telewizja nowej generacji n oraz Multikino zaprasza na mecze rewanżowe 1/2 finału Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League) na wielkich ekranach kinowych! Wszystkie mecze transmitowane będą w jakości HD (High Definition) oraz systemie audio Dolby 5.1, które zapewniają najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Pierwszy rewanż odbędzie się we wtorek 3 maja na Camp Nou, stadionie FC Barcelony, która pokonała Real Madryt 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie po strzałach Leo Messiego. Szczególnej urody był drugi gol. Zankomity Argentyńczyk okiwał kilku zawodników i z zimną krwią pokonał bramkarza Ikera Casillasa. Trzeba jednak dodać, że wcześniej kontrowersyjną czerwoną kartkę otrzymał zawodnik "Królewskich" Pepe. "Pep Guardiola to fantastyczny trener, ale (...) jeśli wygra [Ligę Mistrzów] w tym roku, to po skandalu na Bernabéu - uważa wściekły trener Realu Madryt José Mourinho. Jedno jest więc pewne - podczas rewanżu emocji nie zabraknie.

Blisko upragnionego finału na Wembley są także piłkarze Manchesteru United, którzy pewnie wygrali z Schalke 04 w Gelsenkirchen. Mecz zakończył się takim samym rezultatem, co Gran Derbi. "Czerwone Diabły" musiały się jednak solidnie namęczyć. W pierwszej połowie nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji. A wszystko za sprawą świetnej postawy niemieckiego bramkarza Manuela Neuera. Dopiero w drugiej połowie gracze Manchesteru otworzyli wynik meczu. W 67. minucie po prostopadłym podaniu Wayne'a Rooney'a gola strzelił Ryan Giggs. A dwie minuty później sam Rooney wpakował piłkę do siatki. Rewanż na Old Trafford już we środę 4 maja.

Transmisje meczów odbędą się w kinach sieci Multikino i Silver Screen. Początek relacji o 20:30. Ceny biletów: Ulgowe 14 zł, Normalne 19 zł. Szczegóły na www.n.pl > i www.multikino.pl >