Liga Mistrzów. Gol Dejana Stankovicia z połowy boiska

Dejan Stanković strzelił we wtorek przepięknego gola. Serb trafił z połowy boiska i do w pierwszej minucie 1/4 finału Ligi Mistrzów z Schalke.

Zobacz gole z wtorkowych meczów na Z czuba.tv ?

Mecz dopiero co się rozpoczął, a Javier Zanetti w okolicach linii środkowej zabrał piłkę rywalowi i szybko oddał ją do Estebana Cabiasso. Ten, nie zastanawiając się długo, kopnął daleko w stronę bramki Schalke, gdzie w pole karne wbiegał już Diego Milito. Argentyńczyka uprzedził jednak bramkarz gości Manuel Neuer, który wybiegł poza własne pole karne, rzucił się "szczupakiem" i wybił piłkę głową.

Na połowie boiska czekał już Dejan Stanković, który z powietrza uderzył szybującą piłkę. Ta przefrunęła nad głowami piłkarzy obu drużyn i wpadła do siatki.

Gol padł w 25 sekundzie meczu. Interowi jednak pomógł niewiele, bo włoski klub przegrał u siebie z Schalke 2:5.

Tak relacjonowaliśmy mecz Inter - Schalke ?