Liga Mistrzów: Soldado: Nie załamujemy rąk

Jesteśmy ambitnym zespołem, spodziewaliśmy się lepszego rezultatu, ale nie załamujemy rąk. Mamy kilka armat i nie zawahamy się ich użyć w rewanżu - powiedział po remisie Valencii z Schalke (1:1) Roberto Soldado, strzelec bramki dla hiszpańskiej drużyny.

Zczuba.tv: Zobacz bramki z wtorkowych meczów LM ?

Przed rewanżem minimalnie większe szanse na awans do kolejnej rundy ma Schalke, ale gracze Valencii wierzą w zwycięstwo. - Przed meczem byliśmy bojowo nastawieni, spodziewaliśmy się lepszego rezultatu, ale się nie udało. Nie załamujemy rąk, mamy kilka armat i nie zawahamy się ich użyć - powiedział Soldado.

- Wiedzieliśmy, że Schalke to groźna drużyna, że mają wysokiej klasy zawodników. Raulowi nie wolno zostawić ani centymetra wolnego miejsca, bo gdy tylko będzie miał okazje, stanie się to co dziś - dodał.

Trener Schalke Felix Magath powiedział, że jego zespół zasłużył na remis. - To był zacięty mecz od samego początku. W drugiej połowie ograniczyliśmy grę Valencii, zaczęliśmy kontrolować wydarzenia na boisku. Zasłużyliśmy na ten remis - mówił Magath.

- Oczywiście, zwycięstwo cieszyłoby nas bardziej. Valencia to dobry zespół, który przyzwoicie gra na wyjazdach - powiedział o trener Schalke.

- Raul zagrał po raz pierwszy w Hiszpanii od kilku miesięcy i był bardzo zmotywowany. Nie udało mu się pokazać wszystkiego, co potrafi, ale oprócz tego, że strzelił bramkę, zagrał całkiem dobry mecz - powiedział o Raulu Magath. Dzięki bramce Hiszpana Schalke wywiozło z Walencji cenny remis. W rewanżu wicemistrzom Niemiec wystarczy bezbramkowy remis.

Valencia - Schalke 1:1 - strona meczu ?

Więcej o: