Liga Mistrzów. Del Bosque: Barcelona i Real to najsilniejsze drużyny Europy

Finał pomiędzy Barceloną a Realem byłby piękny. To w tej chwili dwie najsilniejsze drużyny w Europie - uważa Vicente del Bosque, selekcjoner reprezentacji Hiszpanii.

Del Bosque w rozmowie z dziennikiem "La Gazzetta dello Sport" powiedział, że jego zdaniem Barcelona i Real Madryt to w tej chwili dwie najlepsze drużyny w Europie i finał Ligi Mistrzów pomiędzy nimi byłby wspaniałą sprawą dla rozgrywek. - Finał pomiędzy Barceloną a Realem byłby piękny. To w tej chwili dwie najsilniejsze drużyny w Europie - powiedział selekcjoner reprezentacji Hiszpanii.

Zdaniem del Bosque obie hiszpańskie drużyny są zdecydowanymi faworytami w 1/8 finału Ligi Mistrzów i powinny bez większych trudności awansować do kolejnej rundy. - Realowi w starciu z Lyonem daję 80 procent szans, Barcelonie z Arsenalem 75 - mówił del Bosque.

Jeśli chodzi o trzecią z hiszpańskich drużyn - Valencię, która o ćwierćfinał Ligi Mistrzów walczy z Schalke z Raulem w składzie, del Bosque jest już ostrożniejszy. - Valencia jest faworytem, ale daję jej tylko 60 procent szans na awans.

Wszystkie bramki Ligi Mistrzów znajdziesz tutaj ?

Więcej o: