Liga Mistrzów. Rubin poległ w Barcelonie

Drużynie z Kazania po raz drugi nie udało się wyjść z grupy Ligi Mistrzów. Mistrzowie Rosji z poprzedniego sezonu przegrali w Barcelonie 0:2.

Wyniki i tabele LM znajdziesz tutaj ?

Trener Josep Guardiola wystawił w pierwszym składzie tylko dwóch piłkarzy, którzy regularnie grają w Barcelonie. Sergio Busquetsa i Gerarda Pique wspierali Maxwell, Javier Mascherano, Bojan Krkić. Pozostali musieli być zdziwieni, że mieli okazję zagrać w Lidze Mistrzów.

W 51. minucie 21-letni Andreu Fontas pokonał po raz pierwszy Witalija Kalieszyna, W 83. minucie wynik meczu ustalił 23-letni Victor Vazquez. Dla obu był to drugi mecz w pierwszej drużynie Barcelony.

Wtorkowe bramki z Ligi Mistrzów. Zobacz na Z czuba.tv ?

Barcelona zdominowała posiadanie piłki, ale bez swoich największych gwiazd przez dłuższy czas miała problem ze stwarzaniem sobie dobrych okazji do strzelenia gola. Dopiero gdy pół godziny przed końcem meczu na boisku pojawił się Leo Messi trybuny się poruszyły. Argentyńczyk nie zdobył jednak kolejnego gola w tej edycji Ligi Mistrzów.

Barcelona wygrała grupę D. Razem z nią do 1/8 finału awansowała FC Kopenhaga, która pokonała Panathinaikos.

Ralacja Z czuba z meczu Barcelona - Real ?