Liga Mistrzów. Auxerre przegrało, wielki powrót Romy [WYNIKI]

AJ Auxerre z Dariuszem Dudką przegrało 0:2 AC Milan. Wielki mecz zagrali piłkarze AS Romy. Choć przegrywali już 0:2 z Bayernem, ale udało im się strzelić trzy bramki wygrać mecz.

Wszystkie bramki Ligi Mistrzów znajdziesz tutaj ?

Grupa E

Roma - Bayern 3:2

Fantastyczny powrót Romy! Piłkarze ze stolicy Włoch przegrywali po pierwszej połowie z pewnym już awansu do kolejnej rundy Bayernem 0:2. Obie bramki strzelił Mario Gomez. Ale rzymianie się nie poddali. Po bramkach Marco Borriello, Daniele De Rossiego oraz Francesco Tottiego w drugiej połowie udało im się wygrać mecz i awansować na drugie miejsce w grupie E.

Basel - Cluj 1:0

FC Basel ma jeszcze teoretyczne szanse na awans po jednobrakowym zwycięstwie nad CFR Cluj. Gola dla szwajcarskiego zespołu zdobył Federico Almerares.

Grupa F

Spartak - Olympique 0:3

W grupie F wszystko jasne - do drugiej fazy Ligi Mistrzów awansowały Chelsea Londyn i Olympique Marsylia, który ograł w decydującym meczu w Moskwie Spartak 3:0.

Chelsea - Żylina 2:1

Pewna awansu Chelsea musiała się we wtorek nieźle namęczyć. Gracze Carlo Ancelottiego, którzy przegrali trzy z ostatnich czterech meczów w Premier League, po pierwszej połowie przegrywali także z Żyliną na Stamford Bridge 1:0, ale po bramkach Sturridge'a i Maloudy udało im się wygrać i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie F.

Grupa G

Auxerre - Milan 0:2

Kto jak nie Zlatan? Szwed dał prowadzenie AC Milan, w meczu pierwszej kolejki strzelił obie bramki dla mediolańczyków. Na 2:0 podwyższył Ronaldinho, a zespół Massimiliano Allegriego zapewnił sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Ajax - Real 0:4

Real wygrał z Ajaxem 4:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie G. Dwie bramki dla "Królewskich strzelił Cristiano Ronaldo, po jednej Arbeloa i Benzema.

Grupa H

Sporting - Arsenal 2:0

Sporting Braga pokonał 2:0 Arsenal Londyn z Łukaszem Fabiańskim w bramce. Oba gole strzelił Matheus - oba uderzenia były nie do obrony. I Sporting i Arsenal mają jeszcze szanse na awans do drugiej fazy rozgrywek.

Partizan - Szachtar 0:3

Szachtar jest bardzo bliski historycznego awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów. We wtorek na gorącym stadionie w Belgradzie w obecności 20 tys. żywiołowo dopingujących kibiców Ukraińcy zwyciężyli 3:0. Braki strzelali Stiepanenko, Jadson i Eduardo. Partizan nie wygrał w Lidze Mistrzów jedenastego kolejnego meczu.

Zczuba.tv: Bramki z wtorkowych meczów LM ?