Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga Mistrzów. Luis Garcia: Musimy unikać wymiany ciosów, gry 1 na 1

Były piłkarz Barcelony Luis Garcia wierzy, że Panathinaikos stać na sprawienie niespodzianki w starciu z ekipą Blaugrany. Ofensywny pomocnik zespołu z Aten uważa, że kluczem do sukcesu jest rzetelne wypełnianie planu taktycznego.

Były gracz obecnego mistrza Hiszpanii uważa, że jego ekipa nie może wdawać się w pojedynki 1 na 1 podczas wtorkowego spotkania na Camp Nou.

Garcia, który zwyciężył w rozgrywkach Ligi Mistrzów w 2005 roku w barwach Liverpoolu wierzy, że drużyna Koniczynek może sprawić sporą sensację. Warunkiem niezbędnym do wypełnienia tego zadania jest według piłkarza mądrość taktyczna.

- Ostatecznie, to jak zagramy z Barceloną zależy od trenera. Osobiście uważam, że nie powinniśmy wdać się w wymianę ciosów, forsować tempa. Boisko jest ogromne, a jakość gry rywali gigantyczna - bez problemów wyjdą spod naszego pressingu. Będzie lepiej, jeżeli zagramy wiedząc, że nie będzie to starcie równego z równym - zaskoczył wypowiedzią 32-letni piłkarz podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

- Jeżeli będziemy ciężko pracować, pozostaniemy cały czas skoncentrowani, możemy ugrać satysfakcjonujący nas wynik. Barca jest daleko z przodu jeżeli chodzi o potencjał, powinni zająć pierwsze miejsce w grupie, ale można z nimi wygrać. Pokazał to Hercules Alicante w poprzedni weekend - zakończył wypowiedź Garcia.

Gwiazda: Liga Mistrzów? Dla Realu!  ?

Więcej o: