Skarb Mistrzów Sport.pl - 100 stron w kioskach od 10 września!

Startuje Liga Mistrzów - elitarna, pasjonująca, spektakularna. Dzięki niej mundial trwa cały rok. Przygotuj się na wielkie emocje ze Skarbem Mistrzów - 100 stron o naprawdę wielkiej piłce.

14 września rusza piłkarska Liga Mistrzów. Miliardowa oglądalność. 800 mln euro nagród dla 32 klubów Europy, od milionerów z Realu do malutkiej Żyliny. 800 wybitnych piłkarzy, 32 świetnych trenerów, od nowicjusza bez sukcesów Ertugrula Saglama po żywą legendę Aleksa Fergusona, który Manchester United prowadził w ponad tysiącu meczów.

I znów bez polskich klubów, za to z Ireneuszem Jeleniem próbującym wbić gola Realowi, Milanowi i Ajaksowi (to będzie najciekawsza chyba grupa tegorocznej LM!).

Nasi dziennikarze przyjrzeli się Lidze Mistrzów dokładnie. Prześwietlili każdy klub, każdego trenera, prezesów i właścicieli, piłkarzy, na których warto baczniej spoglądać.

W rezultacie mamy dla was 100 stron pasjonującej opowieści o tym, co ciekawe i ważne w fazie grupowej, w tym sylwetki bohaterów, najważniejsze statystyki, rozmowy z gwiazdami, terminarz.

Dowiesz się: - Jak Inter walczy z przekleństwem?

- Czy Brazylijczycy królują w Lidze Mistrzów?

- Dlaczego Mourinho szanuje kult jednostki?

- Kto dla Dudka jest prawdziwym Galactico?

- Gdzie Jeleń jest rekinem?

- Czy starszakom z Chelsea należy się Puchar?

- Jak pan Hapal zrobił coś z niczego, czyli o cudzie mniemanym Żyliny?

- Kim jest Niebieski Kenijczyk?

Skarb Mistrzów Sport.pl będzie w kioskach od 10 września

Więcej o: