Liga Mistrzów. Czeska prasa po meczu Lecha: Polski futbol jak polska czekolada...

Czeska prasa nie omieszkała wykpić futbol zaprezentowany przez Lecha Poznań, porównując go do... polskiej czekolady. - Polski futbol jest jak polska czekolada. Zupełnie bez smaku - pisze Denik Sport.

Serwis Lecha Poznań na Sport.pl ?

- Z wierzchu wygląda jak zwykła czekolada - tak samo zapakowana, nawet jak się ja otworzy, wciąż wygląda kusząco. Kiedy jednak jej spróbujesz, wtedy zdajesz sobie sprawę, że to polska czekolada - zupełnie bez smaku, tak jak tamtejszy futbol - oto słowa czeskiego dziennika "Denik Sport", cytowanego przez serwis sportfan.pl .

Lech sam jest sobie winien. Skandalicznie zaniedbał wzmocnienia Czesi opisując mecz skupili się na nieporadności polskich piłkarzy pod bramką Sparty oraz rzekomo prowokacyjnej gry, przez którą mistrz Czech musiał kończyć spotkanie w dziewięciu.

- Artur Wichniarek jest tylko cieniem Roberta Lewandowskiego, który odszedł do Borussi Dortmund. Prowokacja zaczęła się już przed meczem w tunelu. Kiedy wyciągnąłem rękę do Arboledy, Kolumbijczyk tylko zacisnął pięść i się ode mnie odwrócił - mówił po meczu Libor Sionko dla czeskiego dziennika.

Koniec marzeń, Europa odjeżdża - prasa po meczu Lech - Sparta ?

GALERIA: Koniec marzeń o Lidze Mistrzów. Sparta lepsza od Lecha w dwumeczu ?

 

kliknij w miniaturkę, żeby przejść do galerii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.