Liga Mistrzów. Rooney i Ferdinand jednak zagrają z Bayernem

Wayne Ronney i Rio Ferdinand, którzy nie wystąpili w ostatnim ligowym meczu Manchesteru z powodu drobnych kontuzji są już w drodze do Monachium. Ćwierćfinał z Bayernem we wtorek o 20.45.

Wenger: Gramy ładnie bo kształcimy młodych czytaj tutaj ?

Rooney narzekał ostatnio na kontuzję stopy, Ferdinand miał problemy z pachwiną. Alex Ferguson na konferencji po meczu z Boltonem zasugerował jednak, że obaj będą gotowi na spotkanie z Bayernem. W poniedziałek rano piłkarze dołączyli do drużyny i wyruszyli w kierunku Monachium.

Z drugiej strony, Ryan Giggs przyznał, że z Bayernem wiąże mu się kilka pięknych wspomnień. Walijczyk był podstawowym zawodnikiem drużyny, która zdobyła puchar Ligi Mistrzów, wygrywając w pamiętnym finale na Camp Nou w 1999 roku.

Nie mogę uwierzyć, że to się stało aż 11 lat temu. To był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mam nadzieję, że ten mecz wielu fanom przywróci kilka pięknych wspomnień - powiedział Giggs.

Zadowolilibyśmy się wynikiem z 1999 roku (2:1), ale wolałbym nie zostawiać tego na ostatnią chwilę - spuentował Walijczyk

Bayern nie ma szans w starciu z Man Utd. Bo kto zatrzyma Rooney'a? Na relację z meczu Bayern Monachium - Manchester United zapraszamy we wtorek o 20.45 do zczuba.tv >

Więcej o: