Pique: Fabregas to kumpel, ale na boisku nie będzie sentymentów

- To będzie fantastyczny mecz, bo zagrają drużyny o podobnym stylu. Nam odpowiada to, że Arsenal nie tylko się broni, ale też myśli o strzelaniu goli - mówił po losowaniu obrońca Barcelony Gerard Pique.

Rozlosowano pary ćwierćfinałów Ligi Mistrzów ?

Hiszpańska gazeta sportowa "Marca" w swoim internetowym wydaniu pisze po piątkowym losowaniu ćwierćfinałów Ligi Mistrzów o hitowym boju Barcelony z Cesc'iem Fabregasem i Arsenalem. Fabregas to wychowanek klubu z Katalonii, ale jego dawni koledzy, mówią, że sentymentów nie będzie. - Cesc to nasz kumpel, ale na boisku nie ma kumpli - powiedział Gerard Pique, obrońca Barcelony. - To będzie fantastyczny mecz, bo zagrają drużyny o podobnym stylu. Nam odpowiada to, że Arsenal nie tylko się broni, ale też myśli o strzelaniu goli - dodał.

Podobnego zdania jest Txiki Bergstein, dyrektor sportowy Barcelony. - To będzie najbardziej spektakularny z ćwierćfinałów. Obie drużyny lubią otwarty futbol, a kluczem będzie walka o kontrolę nad piłkę - powiedział.

Arsene Wenger ma nadzieję, że media skupią się na grze, a nie na plotkach o tym czy Fabregas wróci do Barcelony czy zostanie w Arsenalu. - Martwi mnie, że ludzie, którzy chodzą na mecze, nie skupiają swojej uwagi na grze. Myślę, że nasz ćwierćfinał jest ciekawy także z piłkarskich powodów. To będzie ciekawy mecz, my musimy być odpowiednio skoncentrowani - powiedział trener Arsenalu.

Więcej w specjalnym serwisie - Liga Mistrzów ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.