Trzęsienie ziemi w Realu Madryt tuż po finale Ligi Mistrzów! Nie ma odwrotu

Real Madryt to aktualnie największy i najpotężniejszy klub Europy. Świadczy o tym nie tylko liczba tytułów, ale też kolejne działania klubu Florentino Pereza. Transfer Kyliana Mbappe ma być nie tylko wartością sportową i marketingową, ale ma też zatrząść europejską piłką. Czy rzeczywiście tak będzie? Jak transfer genialnego Francuza wpłynie na "Królewskich"? O tym porozmawiamy w najnowszym odcinku programu Sport.pl LIVE, w którym gośćmi Dominika Wardzichowskiego będą Przemysław Langier, Goal.pl i Dawid Szymczak, Sport.pl. Omówimy też najnowsze informacje ze zgrupowania reprezentacji Polski przed Euro 2024.

Real Madryt pokonał Borussię Dortmund w wielkim finale Ligi Mistrzów i zgarnął 15. tytuł dla najlepszej drużyny w Europie. I choć finał na Wembley nie był wielkim widowiskiem, a Borussia miała lepsze sytuacje na gola, to Real znów wypunktował rywala. "Mistrzowie. Ten sam stary film", "Niezwyciężeni", "Real burzy mur Dortmundu" - krzyczały hiszpańskie media, ale gdy emocje po finale opadły, dziennikarze z całego świata zaczęli ekscytować się transferem Kyliana Mbappe, który jest już pewny i tylko potwierdza gigantyczne aspiracje "Królewskich".

Zobacz wideo

W naszym programie przekażemy też najnowsze informacje ze zgrupowania reprezentacji Polski, która w Warszawie przygotowuje się do mistrzostw Europy. Te startują 14 czerwca, ale najpierw nasza kadra zagra dwa mecze towarzyskie na stadionie Narodowym: z Ukrainą i Turcją.

Terminarz reprezentacji Polski:

  • 7.06 sparing Polska – Ukraina, godz. 20.45
  • 8.06 ogłoszenie ostatecznej listy 26 powołanych, godz. 12
  • 10.06 sparing Polska - Turcja, godz. 20.45
  • 16.06 Polska – Holandia, godz. 15 (Hamburg)
  • 21.06 Polska – Austria, godz. 18 (Berlin)
  • 25.06 Francja – Polska, godz. 18 (Dortmund)

 Sponsorzy: Hublot i W.KRUK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.