Gwiazda filmów dla dorosłych ujawnia. "Wśród nich byli piłkarze"

Gwiazda filmów dla dorosłych Sky Bri ostatnio prowadziła w swoich mediach społecznościowych transmisję na żywo. W trakcie nadawania poruszyła wiele wątków związanych z życiem zawodowym oraz wyznała, że w ostatnim czasie otrzymywała wiele wiadomości od piłkarzy. Wśród nich mieli znaleźć się zawodnicy Manchesteru United. - Nie wiem, skąd oni się wzięli. - powiedziała podczas transmisji, cytowana przez "The Sun".

Sky Bri to aktorka filmów dla dorosłych oraz influencerka. 24-latka cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zgromadziła ponad 2,4 milionów obserwujących, a liczba stale rośnie. Na jej koncie można znaleźć głównie roznegliżowane i pikantne zdjęcia. Otworzyła także profil na OnlyFans, gdzie fani mogą znaleźć jej gorące treści.

Zobacz wideo Euro 2024 bez Polski? PZPN reaguje. "To jest najgorsze"

Sky Bri ostatnio prowadziła w swoich mediach społecznościowych transmisję na żywo. Amerykanka opowiedziała w nim o tworzeniu treści na portalu dla dorosłych. - Kręcę jedną scenę dwa razy w miesiącu.  A ludzie myślą, że jestem szalona na punkcie seksu - powiedziała. 

Szokujące wyznanie aktorki filmów dla dorosłych. Zdradziła, że otrzymuje wiadomości prywatne od piłkarzy

W trakcie transmisji została również zdradziła, że wielu znanych piłkarzy wysyłało do niej prywatne wiadomości. 24-latka przyznała, że sporo z nich to zawodnicy Manchesteru United. Bri nie ujawniła jednak konkretnych nazwisk piłkarzy. - Ostatnio w moich wiadomościach prywatnych było bardzo dużo piłkarzy. To trochę dziwne. Nie wiem, skąd oni się wzięli. - powiedziała i dodała: - Wśród nich byli znani zawodnicy z takich klubów jak Manchester United - zakończyła.

Z informacji przekazanych przez brytyjski "Sky Sports" wynika, że swego czasu Sky Bri tworzyła szczęśliwy związek z jedną z największych gwiazd amerykańskich youtuberów, Loganem Paulem. Ich z.wiązek to już jednak przeszłość relacja to już jednak przeszłość.

Manchester United fatalnie spisuje się w bieżących rozgrywkach Premier League. Podopieczni Erika ten Haga zajmują ósme miejsce z dorobkiem 15 punktów po dziewięciu meczach. Na ten moment tracą aż osiem punktów do prowadzącego Tottenhamu. Kolejny mecz angielski zespół rozegra w niedzielę 29 października (godz. 16:30) przeciwko Manchesterowi City.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.