Sensacyjne powołania Probierza? Obserwował nieoczywistych kandydatów [Sport.pl LIVE]

Już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszych powołań Michała Probierza w roli selekcjonera reprezentacji Polski. To właśnie kadra, jej piłkarze oraz mecz europejskich pucharów będą głównymi tematami kolejnego odcinka Sport.pl Live. Odcinka, w którym gośćmi będą Roman Kołtoń z Prawdy Futbolu i Dawid Szymczak ze Sport.pl. Zapraszamy już od 20:00 na Sport.pl, Gazeta.pl i nasze media społecznościowe.

We wtorek Napoli - Real Madryt, w środę FC Porto - FC Barcelona - to jedne z najciekawszych meczów drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W obu hitach kluczowe role pełnić będą Polacy. Mistrzów Włoch prowadzić będzie Piotr Zieliński, mistrzów Hiszpanii Robert Lewandowski.

Zobacz wideo Sport.pl Live

Ale nie tylko oni będą pod baczną obserwacją selekcjonera reprezentacji Polski - Michała Probierza - który najpewniej w piątek ogłosi pierwsze powołania w nowej roli. W ostatnich dniach Probierz obejrzał kilka meczów w Polsce i za granicą, gdzie obserwował nieoczywistych kandydatów do gry w reprezentacji.

Część z nich będzie miała okazję pokazać się w meczach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. W LE i LKE szczególnie bacznie będziemy przyglądać się Rakowowi Częstochowa oraz Legii Warszawa, które zagrają odpowiednio ze Sturmem Graz i AZ Alkmaar.

Najbliższe dni mogą okazać się kluczowe dla powołań do reprezentacji Polski. Na kogo postawi Probierz, a kogo skreśli jak Grzegorza Krychowiaka? O tym wszystkim porozmawiamy w studiu Sport.pl Live, gdzie gośćmi Konrad Fersztera ze Sport.pl będą Roman Kołtoń z Prawdy Futbolu i Dawid Szymczak ze Sport.pl.

Zapraszamy już od 20:00 na Sport.pl, Gazeta.pl oraz nasze media społecznościowe!
Sponsorami programu są: Hublot i W.KRUK

Więcej o: